Het Marma Team

Ontdek de mensen achter Marma. Zij helpen dagelijks mee aan een betere duurzame wereld.

Steve Portauwe

Algemeen directeur

steve@marma.be

Lien Portauwe

Sales & Marketing manager

lien@marma.be

Nick Portauwe

Aankoop & Quality manager

nick@marma.be

Maria Wolfs

Management assistant

maria@marma.be

Marcel Portauwe

Account manager Vlaanderen

marcel@marma.be

0475 84 25 63

Bart Van Boven

Account manager Vlaanderen

bart.vanboven@marma.be

0472 75 12 65

Samia Roumi

Key Account Manager Wallonië

samia@marma.be

0477 80 15 81

Nicolas Kinet

Account manager Wallonië

nicolas@marma.be

0472 11 02 98

Nele Dillen

Boekhouding & Finance

boekhouding@marma.be

Frederik Costermans

Aankoop assistant

frederik@marma.be

Celine Vandergeten

Commerciële binnendienst

celine@marma.be

Irina Lebedeva

Commerciële binnendienst

irina@marma.be

Monique Jordens

Kwaliteit & Productdatabeheer

monique@marma.be

Kevin Ceusters

Marketing

kevin@marma.be

Katrijn Mellemans

Marketing

katrijn@marma.be

Tim Van Rompaey

Supply chain manager

tim@marma.be

Ludo Segers

Warehouse & Transport Advisor

Raphaël Vandenabeele

Planning & Voorraadbeheer

besteller@marma.be

Benny Allard

Coördinatie magazijn